Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

Jeśli tu trafiłeś to znaczy, że chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób przetwarzam Twoje dane osobowe. Nie ukrywam, że jako prawnika, który zajmuje się tematyką ochroną danych osobowych, bardzo mnie cieszy to, że chcesz uzyskać dodatkowe informacje na ten temat. 

Przetwarzam dane osobowe różnych osób w różny sposób - w zależności od tego kim te osoby są. Poniżej znajdują się kategorie osób, których dane przetwarzam - jeśli należysz do jednej z nich, po prostu kliknij w dany link i będziesz mógł zapoznać się z informacją o przetwarzaniu Twoich danych osobowych. Jeżeli nie jesteś pewien, do której z kategorii należysz lub uznałeś, że nie należysz do żadnej z nich, napisz do mnie na kontakt@mnosowski.pl

Te informacje dotyczą przetwarzania przeze mnie Twoich danych osobowych w związku ze świadczeniem usług prawnych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób przetwarzane są Twoje dane osobowe w związku z działaniem tej strony internetowej (www.michalnosowski.pl) lub bloga (www.wsroddanych.pl), zapraszam Cię tutaj.

Poniżej linki do poszczególnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych dla:

  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Projekt: Michał Nosowski, Toruń, 2019